Calafell.tv | Calafell Ràdio 107.9 FM
Home / Actualitat  / Llistes eleccions municipals Calafell 2019

Llistes eleccions municipals Calafell 2019

Aquests són els noms que figuren en les dotze candidatures que es presenten als comicis del maig

votacio-eleccions

Sumem+Junts 

  1. Sandra Suárez i Plana
  2. Òscar Verge Zanichelli
  3. Joan Carles Castells Juan
  4. Francisco Clavero Sanz
  5. Miriam Solé Cespedosa
  6. Mariona González Mañé
  7. Elisa García Castillo
  8. Rafel Solé Miró
  9. José Antonio Talavera Haro
  10. Maria Bofarull Guasch
  11. Eduard Prytz Ribas
  12. Sandra Soler Castells
  13. Gemma Macián Figuerola
  14. Martina Papiol Bardi
  15. Ricard Gutierrez Morros
  16. Eulalia (Lali) Massuet Torrus
  17. Emilia Varela Mateo
  18. Joan Salvador Mercadé Ibañez
  19. Àngels Targa Fort
  20. Esteve Virallonga Riera
  21. Joan Olivella Ricart

 

Suplents:

  1. Maria Montserrat López Ureña
  2. Maria Verge Pascual
  3. Joaquim Vidal Raventós
  4. Yolanda Sánchez Rodríguez
  5. Janet Santó Galán
  6. Miquel Deu Ricart

 

Partit dels Socialistes de Catalunya-Candidatura de Progrés 

  1. Ramon Ferré Solé
  2. Maria Elena Rubio Pérez
  3. Miguel Ángel Perín Tienda
  4. Maria Lluisa Lastra Flores
  5. Francisco Javier Estepa Ocaña
  6. Aron Marcos Fernández
  7. Mònica Trepat Saura
  8. Julia Fernández Lorente
  9. Arturo Peña Coca
  10. Esther Sáez Perea
  11. Emma Gallardo Richards
  12. Manal El Mesmoudi Belechgar Soussi
  13. Abdelaziz Jewa El Amrani
  14. Gerardo Antonio Rios Gómez
  15. Sandra Bou Vera
  16. Andrés Fernández Redondo
  17. Nerea Mirambell Romero
  18. Marc Martínez Gimeno
  19. Mercedes Acosta Cruz
  20. Josep Torrents i Andreu
  21. Lucio Moreno Fernández

 

Suplents:

  1. Guillerma González Corchero
  2. Joaquín Cachinero Gracias
  3. Victoria Blanco Barba
  4. Jose Miguel Martínez Ruiz
  5. Ángeles Fernández Martín
  6. Jose Ramón García Ferreiro

 

Ciutadans-Partido de la Ciudadanía 

  1. José Manuel Tejedor González
  2. Javier Álvarez Laperal
  3. Ana María Sampedro Bastos
  4. Concepción García Gautier
  5. Jorge David Pérez Sola
  6. Bibiana Vidal Rusca
  7. Carlos Enrique Maiola
  8. Margarita Vargas Salguero
  9. Alexandre Edo Calzado
  10. María José Rodrigo Lorente
  11. Ramiro Manuel Ramirez Cornado
  12. Ángeles Desiree Salazar Bardales
  13. Alexis Díaz Cortés
  14. Patricia Lascorz Moreno
  15. Tomás García Hierro
  16. Cristina Avellán Guerrini
  17. Leonel Carlos Maiola
  18. Juana Navarro Bustos
  19. Alfonsa Porras Rodríguez
  20. Antonio Avella Medel
  21. Manuel Cejas Prieto

 

Suplents:

  1. Martín López Fernández
  2. María Martina Maiola
  3. Juan José Martínez Arcas

 

Candidatura d’Unitat Popular 

  1. Kilian Jesús Fuertes de la Rosa
  2. Maria Dolors Terrón Sacristán
  3. Guifré Artal Ferrer
  4. Elisenda Casals Fontanillas
  5. Estefania Pérez García
  6. Xavier Adrià Seras Padrós
  7. Anna Triadó Soler
  8. Albert Sabater Planisi
  9. Alaia Sola Saura
  10. Jan Bolet Olivella
  11. María Isabel Martos Hinojosa
  12. Jordi Mas Terron
  13. Ailen Seras Padrós
  14. Roger Sola Saura
  15. Lluis Guinovart Seijo
  16. Patricia Garcia Bonvehí
  17. Marina Vila Terrón
  18. Arnau Josep Pou Cruanyes
  19. Oriol Saura Olivella
  20. Albert Pijoan Hereu
  21. Ivan Montejo Sarias

 

Suplents:

  1. Sandra Pallares Mestre
  2. Nuria Tapias Romero

 

Unió i Alternativa Municipal 

  1. Noelia Sánchez Dominguez
  2. Luis Sieiro Barreira
  3. Maria del Mar Díaz Garbayo
  4. Anabel Navarro Rivilla
  5. José Carlos Valle Tapia
  6. Manuel Bellart Pérez
  7. Eric Bou Carrasco
  8. Ana Delgado Cano
  9. María del Carmen Arjona López
  10. Inmaculada Priego Roda
  11. José Manuel Morales Rivas
  12. María del Rocío Ruiz Moreno
  13. Lidia González Sánchez
  14. Raquel Jiménez Domínguez
  15. Antonio Benavides Vaca
  16. David Benavides Quirante
  17. Ramses Martínez Romero
  18. Miriam Sánchez Domínguez
  19. Jaime Monfort Balagué
  20. José Luis Nuñez Penas
  21. Javier Yerpes Álvarez

 

Suplents:

  1. Amparo Benavides Vaca
  2. Rubén Castillo Morales
  3. María Ángeles Pérez Martín
  4. Francisco Poveda Marín

 

Partit Popular

  1. Teresa González Santiago
  2. Juan José García Álvarez
  3. César Manuel Castillo Parrilla
  4. María José Díaz Algarín
  5. Isidoro Zamora Sanz
  6. Ángel Gallés García
  7. María Isabel San Elías Gómez
  8. Carlos Gallés Melendo
  9. Ana Isabel Masó Gassó
  10. José Antúnez Hernández
  11. Francisco Martín Marín
  12. María Teresa Prieto Ferrero
  13. María Teresa Prado Mazagatos
  14. Vicente Benito Heras
  15. Adelina Dieguez Gómez
  16. Enrique Ballesteros Serrano
  17. Juan Vila Villaescusa
  18. Francisco Garijo Montes
  19. Francisca Silvia Sanchís Richart
  20. María Amparo Moevius García
  21. Francisco Elvira Gil

 

Suplents:

  1. María Isabel Cañas Martínez
  2. Óscar Remache Jane
  3. Montserrat Purificación Navarro Guillén
  4. Josep Antón Robert Iniesta
  5. Josefa Jiménez Ramírez
  6. Marcos Martínez Villar
  7. Rosa Pino Guerrero
  8. Francisco Ordoñez Martínez

 

Esquerra Republicana de Catalunya 

  1. Carles Martín i Garcia
  2. Maria Elena Zapater i Roig
  3. Òscar Albaiceta i Albi
  4. Cristina Megias i Amadó
  5. Joan Rovira i Mañé
  6. Mònica Casanova i Cachinero
  7. Francesc Armengou i Gomà
  8. Maria Carmen Moreno i Arroyo
  9. Joan Mas i Romeu
  10. Eva Morales i Pereita
  11. Jordi Casellas i Rosas
  12. Roser Pascual i Serra
  13. David González i Mansilla
  14. Rosa Antonieta Toscano Duman
  15. David Invernon i Pérez
  16. Raquel Piqué i Badia
  17. Manuel Rodríguez i Flores
  18. Anna Català i Sala
  19. Joaquim Pibernat i Avellaneda
  20. Meritxell Jornet Ortoll
  21. Joan Soler i Guasch

 

En Comú Podem Calafell-En Comú Guanyem

  1. Isabel Bou Bayona
  2. Gemma del Río Sánchez
  3. Francisco Javier Herrero López
  4. Jesús Peña Fernández
  5. Josefa Martínez Muñoz
  6. Francisco Vázquez Formenti
  7. María Asunción Moreno Domingo
  8. Ángel Romero Alonso
  9. Basilia Tamargo Fernández
  10. Francisco Torres Rodríguez
  11. Laura González Vázquez
  12. Roberto Carrera Santa María
  13. Francisca Martínez Martínez
  14. Sergio Taibo Rull
  15. Rebeca Finger i Bou
  16. Francisco Javier Rebollo Ferrandiz
  17. Pilar Gómez Movellan
  18. Miguel Rull Edo
  19. María Magdalena Surra Velasco
  20. Rosa Cobos Correas
  21. Jorge Álvarez García

Suplents:

  1. Francisco Javier Alonso Sánchez
  2. Nuria Martín Danti
  3. Juan Burgos Ruiz
  4. Melania García Pérez

 

Amunt Calafell

  1. Jordi Sánchez Solsona
  2. Joan Carles Robert Poyatos
  3. Elisabet Valmayor Agüero
  4. Marta Soler Castells
  5. Joan Lluis Solé Juncosa
  6. Nuria Iglesias Vera
  7. Ángel López Zapata
  8. Joan Antoni Suriá Badalet
  9. Maria Amaya Daza Aristi
  10. Jose Alberto Revilla Palacios
  11. Joaquín Rubio Bueno
  12. Montserrat Núñez Santana
  13. Alfonso Sancho Vendrell
  14. Carmen Huertas Rodríguez
  15. Javier Pérez-Olivares Méndez
  16. Bárbara Marvizón Iglesias
  17. Laia Guasch Pujol
  18. Pedro Viralta Wolgeschaffen
  19. Jorge Piernas Centellas
  20. Judit Ortoll Díaz
  21. Magdalena Solé Suau

Suplents:

  1. Francisco Vives Pedro
  2. Miguel Ángel Cortes Ramírez
  3. Elba-Cecilio Funes Ortiz

 

Centrats

  1. Joan María Triadó Juan
  2. Josep Parera Ribell
  3. Josep María Solé Garcés
  4. Jennifer García Mateo
  5. María Virginia Rodríguez Fornes
  6. Matilde Aparicio García
  7. Eduardo Navarro González
  8. Cristina Colorado Molina
  9. María Catharina Peeters
  10. David Freixenet Almansa
  11. Mario Suárez Muñoz
  12. Pedro Gotor Gisbert
  13. Ingrid Rodríguez Fernández
  14. Elisabeth Roig González
  15. María Luz Fuentes Madrid
  16. Leonor Viviano Buitron
  17. Sandra Agramunt Martínez
  18. Josep Tarazón Maymo
  19. Julieta Lorena González Ferret Jans
  20. Iván Medina Peña
  21. Ilyas Bazi Rodríguez

 

Suplents:

  1. Antonio Almaraz Calvo
  2. Celia Cortés Parera
  3. Daniel Guzmán Cerón

 

Izquierda en Positivo

  1. Alberto Martínez Serra
  2. Yasinne Rezzouk El Hairech
  3. Natalia Beatriz Cabeza Fernández
  4. Glen Patrick Caliba Ramos
  5. Ana Narcisa Anchundia Lucas
  6. Sheila García Lahoz
  7. Inmaculada Concepción Vela Pueyo
  8. José Antonio Solar Chac
  9. Juana Medina Cuevas
  10. Julián Cadenas Díaz
  11. Evelyn Padilla González
  12. María del Pilar Canales Caballero
  13. Ginés Javier Ramírez Orduña
  14. Carmen Pérez Munuera
  15. Domenec Benet Salichs
  16. María Pilar Carrera Santa Fe
  17. Julia Sala Medina
  18. Daniel Fernández i Gran
  19. María Fabiola Quilca Viracocha
  20. Miguel Candel Sanmartín
  21. Mariam Zaidi Touis

 

Primàries Calafell-Primàries Catalunya 

  1. Sara Viñas Macià
  2. Roger Arús Casanovas
  3. Marc Casellas García
  4. Pilar Bella Martínez
  5. Joan Lluís Parra Garriga
  6. José Luis Navarro Garrich
  7. Ylenia Gutierrez Bella
  8. Maria Santacreu Campabadal
  9. Joan Utset Bella
  10. Gema Bella Martínez
  11. Joel Sebastian Roman
  12. Corrado Imvermizzi
  13. Yolanda Fernández Melero
  14. Soraya Fernández Melero
  15. Marta Díaz Pérez
  16. Javier Monteagudo Rozados
  17. Concepción Benito Giménez
  18. Alberto Martín Martínez
  19. Elena Llopart Sánchez
  20. Xavier Fornell López
  21. Joan Freixas Sabido

 

Suplents:

  1. Josep Casellas Amigó
  2. Francisco Llopart Sánchez
  3. Àngela Mercadé Pérez
  4. Elisabet López Andujar
  5. Juan Ruiz Catalá
  6. Ana Maria Príncep Sanz

 

Links: 

Consulta les llistes de la Junta Electoral de la zona del Vendrell: https://www.diputaciodetarragona.cat/ebop/index.php?op=dwn&tipus=i&data=20190424&anyp=2019&num=03916&v=i

 

Aquest web utilitza galetes (cookies) pròpies i de tercers per optimitzar i adaptar-se a la teva navegació i les teves preferències, entre altres tasques. Si continues navegant, entendrem que acceptes l'ús d'aquestes galetes i la nostra política de cookies.

ACEPTAR
Aviso de cookies